Yenibosna Zafer Mah. Çalışlar Sok. Demirkardeşler İş Merkezi İstanbul / Türkiye
(0212) 503 18 18
(0212) 503 18 15

Virtualization Security

1

Sanal Ortamlar için Tasarlanmış Güvenlik

2Sophos Anti-virüs’ü vShield ile sorunsuz bir şekilde sanal platformlar üzerinde çalışsın diye inşa ettik. Geleneksel anti-virüs programlarının aksine her bir sanal makineye kurmak yerine, bir sunucu üzerinde bulunan tüm misafir kullanıcıları korumak için hafif yapılı merkezi bir tarayıcı geliştirdik. Sonuç olarak da düşük kaynak kullanımlı ve basit yönetimli hızlı ve etkin bir koruma sağladık.

Yüksek Performans, Düşük Etki

3vShield için Sophos Anti-virüs geleneksel bitiş noktası anti-virüslerinden daha üstün çalışmakla kalmaz, aynı zamanda sanallaştırma güvenlik araçları ile de yarışır. Kafa kafaya yapılan testlerde etkili tarama motorumuz ve ileri düzey ön belleğe temiz dosya alım tekniğimizin Trend Micro Deep Security ve McAfee MOVE Agentless’a göre %90 daha az olumsuz etki yaptığı görülmüştür. VMware’ın vShield Bitiş Noktası teknolojisinin yarattığı faydayı tamamen kullanarak Sophos Antivirus for vShield tarama ve güncelleme sırasında kaynak kullanımından ötürü oluşan tarama ve güncelleme fırtınalarını saf dışı eder.

Basit Yönetim

4Sanal ortamlar dinamik olduğu için güvenlik yazılımını istikrarlı bir şekilde kurmak ve güncel halde tutmak için yüksek çaba gerektirmektedir. Sophos Antivirus for vShield desteklenen her kullanıcıyı çevrimiçi hale gelir gelmez koruma altına alır. Önsezili yönetim konsolumuzdan tüm sanal sistemleriniz için güvenlik ilkeleri yaratabilir, uyarıları gözleyebilir, taramaları talep edebilir ve rapor üretebilirsiniz. Aynı zamanda yine aynı konsolu ile Sophos korumalı çalışma istasyonlarınızı ve fiziki sunucularınız için de kullanabilirsiniz.

Gerçek Zamanlı Tehdit Koruması

5Her dakika gitgide gelişen kötü niyetli yazılımlar sebebiyle güvenliğinizin bu duruma ayak uydurması kritik önem arz eder. Emsalsiz Behavioral Genotype (Davranışsal Genetik Özellik) teknolojimiz kötü niyetli davranışları belirli bir imza tabanlı tanımlamaya dahi ihtiyaç duymadan önce tespit edebilme yeteneğine sahiptir. Bu teknolojimizi, bulut bilişim üzerinde bulunan dosyaları gerçek zamanlı olarak gözleyen Live Protection korumamız ile birleştirdiğiniz takdirde sistemlerinizin son tehditlere dahi korunduğuna dair emin olabilirsiniz.

Ücretsiz Deneme

Nasıl Çalışır?