Yenibosna Zafer Mah. Çalışlar Sok. Demirkardeşler İş Merkezi İstanbul / Türkiye
(0212) 503 18 18
(0212) 503 18 15

Trustvawe

TRUSTWAVE

Secure Web Gateway

Trustwave Secure Web Gateway, kurumları dinamik kodla gizlenmiş olsa bile günümüzün en gelişmiş web tehditlerinden gerçekli zamanlı olarak koruyan tek çözümdür. Sosyal medya güvenliği ve Web 2.0 kontrolü, işletmelerin veri kaybının önüne geçmesini sağlayarak verilerini güvenli tutar, kurumların kullanıcılarını Web’de mevcut bütün araçlar için yetkilendirmesini sağlar. Secure Web Gateway çözümü endüstrideki en esnek kurulum seçenekleriyle bütün kurumlara uyum sağlar.

Network Access Control (NAC)

Trustwave NAC ağ erişimi üzerinde en ince ayrıntısına kadar kontrol sağlamakta, kötü yazılımları, ağınızı ve organizasyonunuzu zayıf kılarak işletmenizi potansiyel zarara maruz bırakacak diğer tehditlerin yayılımını engelleyerek üzere sürekli izleme sağlamaktadır.

Web Application FirewalL (WAF)

Trustwave’in ödüllü WAF koruması yüksek derecede ölçeklendirilebilir olup saldırılara ve veri kayıplarına karşı web uygulamalarınızın planlandığı gibi işlemesi ve endüstri gereklilikleri ile uyumlu olmasıyla gerçek zamanlı, sürekli güvenlik sağlamaktadır.

DbProtect

DbProtect veri tabanı kongürasyon hatalarını, tanımlama ve erişim kontrolü sorunlarını, eksik yamaları veya ayrıcalıkların artmasına neden olabilecek bütün zararlı ayar kombinasyonlarını, veri sızıntılarını, DoS ataklarını veya veri kaynaklarında (ilişkisel veri tabanları ve büyük veriler) yapılacak izinsiz değişiklikleri derhal ortadan kaldıran veri güvenlik platformudur. Çoklu kullanıcı/rol bazlı erişimi, dağıtık mimarisi ve işletme düzeyi analizleri sayesinde, DbProtect kurumların ortamlarındaki mevcut veya mevcut olmayan bütün ilişkisel veri tabanlarını ve büyük veri depolarını güvenlik altına almalarını sağlar.