Yenibosna Zafer Mah. Çalışlar Sok. Demirkardeşler İş Merkezi İstanbul / Türkiye
(0212) 503 18 18
(0212) 503 18 15

System Center

system-center

System Center bir Microsoft’un altyapı yönetimi çözümüdür. Şirket içindeki, Microsoft Azure’daki ya da hizmet sağlayıcısı üzerindeki sistemleriniz için birleştirilmiş yönetim imkanı sunar.

Uygulama odaklı: Ayrıntılı öngörüler ve tanılama araçlarıyla sektörünüze yönelik öngörülebilir uygulama SLA’lar sunun.

Kurumsal Düzey: Veri merkezi ve bulut ortamları için sınıfında en iyi yönetimi sunun. Birinci taraf Microsoft iş yükleri için performans ve kullanılabilirliği optimize edin.

Buluta bağlı: Bulutun gücüyle System Center özelliklerinizi sorunsuz bir şekilde genişletin ve tüm altyapının tümleşik bir görünümünü elde edin.

System Center birkaç farklı bileşenden oluşur. Her biri farklı bir BT operasyonunu yönetmenizi sağlayan bileşenler şunlardır:
Operations ManagerTek bir konsolda çok sayıda bilgisayar için hizmetler, cihazlar ve işlemleri izlemenizi sağlar.

Configuration ManagerManuel görevleri azaltıp yüksek değerli projelere odaklanmanızı sağlayarak BT üretkenliği ve verimliliği artırır, donanım ve yazılım kaynaklarını en üst düzeye çıkarır ve doğru yazılımı doğru zamanda sağlayarak son kullanıcı verimliliğini artırır.

Virtual Machine ManageSanal makineler ve hizmetleri oluşturarak, oluşturduğunuz özel bulutlara kurmak için sanallaştırma kaynağınız, ağ ve depolama kaynaklarınızı yapılandırmanızı ve yönetmenizi sağlar.

OrchestratorVeri merkezi için bir iş akışı yönetim çözümüdür. Ortamınızdaki kaynakların oluşturulması, izlenmesi ve kurulumunu otomatik hale getirmenizi sağlar.

Data Protection ManagerKurumsal bir yedekleme sistemidir. DPM’i kullanarak verileri bir kaynak konumdan hedef bir ikincil konuma yedekleyebilirsiniz.

Service ManagerKuruluşunuzun BT hizmeti yönetimi en iyi uygulamalarını otomatik hale getirmek ve adapte etmek için tümleştirilmiş bir platform sağlar..

App ControllerÖzel ve genel bulutlarda sanal makineler ve hizmetleri kolayca yapılandırmanız, kurmanız ve yönetmenize yardımcı olan genel bir self servis deneyimi sağlar.

Endpoint ProtectionMicrosoft platformu için bir kötü amaçlı yazılımlara karşı koruma ve güvenlik çözümü sağlar.