Yenibosna Zafer Mah. Çalışlar Sok. Demirkardeşler İş Merkezi İstanbul / Türkiye
(0212) 503 18 18
(0212) 503 18 15

Synology

Dosya paylaşımı

DSM, dijital dosyaları herkesle, her yerde paylaşmak için hızlı ve güvenli yollar sunar. File Station ile bilgisayarınız ve DiskStation arasında dosyaları keşfedebilir, organize edebilir ve taşıyabilirsiniz, güvenliği ve verimliliği geliştirmek için bir yandan da erişim izinlerini özelleştirebilirsiniz. İster Windows®, ister Mac®, ister Linux® bilgisayar veya mobil cihazlar olsun, farklı platformlar arasında sorunsuz dosya paylaşımının tadını çıkarın.

intro_01

File Station

Üstün dosya merkeziniz

File Station, DiskStation üzerinde saklanan dosyaları organize etmek ve paylaşmak için kullanışlı bir dosya gezginidir. Sadece taşıyıp tarayıcınıza bırakarak Mac’ten veya PC’den dosyalar yükleyin ve sonra hızlı paylaşım araçları sayesinde arkadaşlarınızla veya çalışma arkadaşlarınızla paylaşın. DS file sayesinde bir mobil telefon veya tablet kullanarak dosyaları keşfedin ve organize edin – Android, iOS ve Windows Phone için ücretsiz. DS file sayesinde, nerede olursanız olun Synology NAS’ınız üzerinde dosyaları görüntüleyin ve açın.
file_01

s

Windows®, Mac® & Linux®

Platformlar arasında sorunsuz ve uyumlu paylaşım

platform_01FTP, SMB2, SMB3 (encryption), AFP, NFS ve WebDAV dahil kapsamlı ağ protokolü ile DiskStation Windows®, Mac® ve Linux® platformlarında sorunsuz dosya paylaşımı sağlar. Hangi protokole ihtiyacınız olursa olsun, bizde bulunur. Sadece tıpkı herhangi bir yerel ağ sürücüsüne erişir gibi DiskStation’ınıza bağlanın.

Geri Dönüşüm Kutusu özelliğiyle dosyaları kaybetmekten korkmayın. Gelişmiş saklama politikaları, silme zamanına, boyutuna veya dosya türüne göre hangi dosyaların kalıcı olarak kaldırılacağına karar vermenizi sağlar. Geri Dönüşüm Kutusu özelliği AFP, SMB, File Station ve WebDAV üzerinde desteklenir.

FTP, WebDAV, CalDAV ve CardDAV

Daha fazla dosya paylaşım ve eşitleme olasılığı

Günümüzün internete bağlı dünyasında hem büyük hem küçük ölçekli kuruluşlar uzaktaki müşterilerine dosyaları aktarma veya veriyi çeşitli uygulamalarla eşitleme ihtiyacı duyarlar. DSM, hangi ağ protokolüne ihtiyacınız olursa olsun çok yönlü destek sunar.

FTP_01

sv