Yenibosna Zafer Mah. Çalışlar Sok. Demirkardeşler İş Merkezi İstanbul / Türkiye
(0212) 503 18 18
(0212) 503 18 15

Sophos Web Gateway

Sophos Secure Web Gateway
İleri Düzey Web Koruması Basitleştirildi

1213

1

2

3

23 WS1100_front_3dSahip Olması Çok Kolay

Kurulumdan günlük yönetime ve desteğe kadar tüm web korumasını basitleştirdik.

Kolay Kurulum

Sophos Cloud Web Gateway olsun ya da yerel ortama kurun, ikisinin de Active Directory ile birlikte kolayca kurulup kullanmaya hazır hale geldiğini göreceksiniz.

Kolay Yönetim

Tüm günlük rutinlerinizi daha verimli kılmak için sadece sezgisel hale getirmekle kalmadık, ayrıca her şeyi akan veri haline getirdik.

Uzaktan Denetim

Tahmin edebileceğiniz üzere, Sophos Cloud’u gece gündüz denetleyebilirsiniz, fakat Sophos Cloud’unuzun tarafımızca sürekli kontrol ediliyor olduğunu bilmiyor olabilirsiniz. Bu hizmeti sadece Sophos’ta bulabilirsiniz. Yani eğer Sophos Cloud’unuzda bir sorun olursa siz bize ulaşana kadar biz konunun üzerinde çoktan çalışmaya başlamış oluruz.

İleri Düzey Koruma

Hedefli ya da rastgele saldırılara karşı en ileri düzey korumayı edinin

SophosLabs Tehdit İstihbaratı

Muhteşem web zararlı yazılım korumamız dünya çapında tamamen konusunda uzman olan kendi çalışanlarımız tarafından başlatılıp, takip edilmektedir. SophosLabs ekibimiz en son tehditlerin önüne geçebilmek ve tanımlayabilmek için gece gündüz çalışmaktadır.

İleri Düzey Web Zararlı Yazılım Koruması

Gerçek zamanlı JavaScript emulasyonu, davranışsal analiz, içeriğe duyarlı teftiş ve HTTP ve HTTPS için dinamik URL analizi gibi ileri teknolojileri sadece Sophos kullanır.

Canlı Web Koruması

SophosLabs, en son zararlı yazılım barındıran, phishing ve dağıtım sitelerinin yanında anonim proxy’ler ve diğer riskli siteler için sürekliliği olan istihbarat güncellemeleri sağlar.

Her Yerde Koruma

Her kullanıcı için her cihazda ve her yerde.

Sophos Web Antivirüslü Web Aygıtı

Sophos Web Appliance, Sophos Secured Windows Antivirus ile kusursuz bir şekilde çalışırken şirket dışındaki kullanıcılarınıza eksiksiz web koruması sağlar. Dış kullanıcılarınız nereye giderse gitsin yerel ağınızı terkederken Sophos Antivirus durumu ele alarak tam uygulama ile tam koruma sağlar. İlke güncellemeleri ve internet tarayıcı aktiviteleri otomatik olarak eş zamanlanır ve daha iyi bir şekilde çalışır.

Sophos Cloud

Doğası gereği Sophos Cloud her yerde her cihaz için kapsama sağlar. Sophos Cloud Web Gateway kullanıcılarınızın Windows, Mac, iPhone, iPad ve Android cihazlarında nereye giderlerse gitsinler koruma sağlar. Web koruması ile birlikte Sophos Cloud son kullanıcı cihazı, mobile cihazlar ve sunucu korumasını tek bir ekrandan sağlar.

Yıldırım Hızında Performans

Secure Web Gateway ürünleri sizlere en yüksek performans sunsun diye epeyce yol katettik. Öyle iyi hale getirdik ki, kullanıcılarınız ve kritik web uygulamalarınız gecikmesiz ve farkedilmeyecek kadar az bir tepkime süresi ile çalışır.

Sophos Web Aygıtı

Sophos Web Aygıtı’nda bulunan yeni proxy motorumuz bulunan donanımınız ve sanal cihazlarınızın bağlantılarında sınır olmaksızın 3 kattan 7 kata kadar daha hızlı çalışır. Web kullanımızın uçlarda olması durumunda dahi her model ve her fiyattaki modelimiz benzersiz bir performans ile çalışır.

Sophos Cloud Web Gateway

Sophos Cloud ile yerel performans ile global koruma edinin. Global web uygulama veri merkez ağımız ile web trafiğiniz dünyanın etrafında dolanarak zaman kaybetmesini engelleyerek filtrelenir. Cloud sistemi ile optimize edilen web tarama sistemimiz algılanamayacak bir tepkime süresi ile şeffaf bir şekilde çalışır.