Yenibosna Zafer Mah. Çalışlar Sok. Demirkardeşler İş Merkezi İstanbul / Türkiye
(0212) 503 18 18
(0212) 503 18 15

Sophos Email Gateway

Özel ya da Tümleşik

Amaca yönelik e-posta uygulaması ya da UTM cihazınıza entegre güvenli e-posta ağ geçidi kullanmayı seçebilirsiniz. Tüm ürünlerimiz rakipsiz mesajlaşma güvenliği, şifreleme ve kullanım kolaylığına sahiptir.

Sophos Email Appliance ileri düzey DLP (veri sızıntısı koruması) ve kolay ilke tabanlı şifreleme içeren uygulama istediğinizde sizin için en uygun üründür. Ağ güvenliğinizi tek bir uygulama ile desteklemek isterseniz UTM cihazımız ile entegre e-posta koruması tam size göre.

Etkili Anti-Spam

Gelen kutularınız istenmeyen posta ve oltalama saldırılarından arınsın

  • Ağ kaynaklarınızı etkilemeden önce etkin filtlerememiz ağ geçidinde istenmeyen postaların %90’ınını engeller.
  • Oltalama saldırılarını da içeren anti-spam motoru geri kalan her şeyi yakalar.
  • Filtrelerimiz gelen postalarda, düzinelerce dildeki çok çeşitli ileri düzey tespit yöntemlerini kullanır.

Şeffaf DLP (Veri Sızıntı Koruması) & Şifreleme

Hassas e-postalarınızı otomatik ve şeffaf bir şekilde şifreleyip, dijital olarak imzalayın. İleri düzey DLP ve ilke-yönetimli şifrelememiz ile istemsiz bir şekilde gerçekleşen veri sızıntısını engelleyin.

Hassas veriler için ileti gövdesi ve gönderi ekleri otomatik olarak taranır ve bu tip e-postaların engellenmesi ve bu tip e-postalara izin verilmesini bir kaç tıklama ile kolayca halledin. Ayrıca kullanıcılara Outlook eklentimiz ile şifreleme seçeneği verebilirsiniz.

Korumamızın en heyecan verici kısmı ise, patenti için başvurduğumuz SPX Encryption ile kullanıcılarınızın kendi kullandıkları çevrimiçi, çevrimdışı, masaüstü ya da mobil e-posta istemcileri ile kendi e-postalarını şifreleyebilme imkanıdır. E-posta şifrelemesi kullanıcı ve yöneticiler için daha basit olmamıştır. UTM cihazımız ile S-/MIME veya OpenPGP gibi standartları kullanarak gizliliğinizi koruyabilir, güvenli mesajların doğruluğunu sağlama alabilirsiniz. Tahmin edebileceğiniz gibi bu iş için hiç bir istemci yazılımına ihtiyaç duymazsınız.

İleri Düzey Tehdit Koruması

Kullanıcılarınızı kimlik hırsızlığı, şifre ve banka dolandırıcılı ve diğer vakalara karşı koruyun. Şüpheli içeriğe, eke ve URL’lere sahip olan e-postaların önünü keserek kullanıcılarınızın üretkenliğini devamlı kılın.

En son tehditleri tespit etmesi için gerçek zamanlı ve sürekli güncelleme yapan oltalama tespiti ve en son antivirüsü kullanırız. Aynı zamanda istenmeyen içeriğe karşı MIME tipi ve genişleme filtreleri kullanırız.

Self-Servis Karantina

UTM cihazımız ile çalışanlarınıza istenmeyen posta karantinası için doğrudan denetim imkanı vererek zaman ve enerjinizden tasarruf edersiniz.

Çalışanlar kendi istenmeyen posta beyaz listesi, inceleme, istenmeyen posta silme ve dağıtım, ve virüs ya da karaliste sebebiyle silinen e-postalarınızın ne olduğunu inceleme imkanlarına sahip olup, denetim yapabilir.

Kullanıcı portalı 15 değişik dil ve kişiselleştirilebilir HTML Anasayfası’nı destekler

Basit Yönetim

Sophos’ta basitlik düsturumuzdur. Bu düstur ile sizlere tüm denetimi tek bir noktada basitçe sunuyoruz.

Arayüzümüzü kolaylaştırmak için yüksek yatırımda bulunduk. Bu sayede her ilke güncellemesi ya da ayar değişiminde manuel olarak erişim yapmak zorunda kalmazsınız. Bu yüzden tamamlamak istediğiniz görev için bir kaç tıklama yeterli olur.

Eksiksiz Bütünleşik Raporlama

Bütünleşik raporlama ile kullanıcılarınızın ne yaptığını tam olarak bilebilirsiniz. Kullanıcılarınızı ağ performansınızı arttırırken koruyarak ilkelerinizi belirler ve sorunlarınızı çabucak çözersiniz. Ayrıca bir araca gereksinim duymadan standart özellik olarak rapor alabilir ve yerel ağınızda depolayabilirsiniz.

Önemli web aktivitesini gösteren, önceden tanımlı ve kişiselleştirilebilir raporlarla kullanım eğilimini belirtecek şekilde bir bakışta anlaşılabilecek akış grafikleri kullanabilirsiniz. Rapor anonimizasyonu ile kullanıcı isimlerini gizleyebilir, dört göz prensibi ile (iş dünyasında, yapılan bir işin onayının en az iki kişinin (yani toplam dört göz ile) vermesi gerekliliğini ifade eden iş güvenliği ve kontrolü ilkesi) görünür hale getirebilirsiniz.

Esnek Kurulum İmkanı

E-posta uygulamalarınızı artıklık, performans ve kolay yönetim için bir araya toplayın. Eğer e-posta korumasını UTM cihazınızın bir parçası olarak seçerseniz, ücretsiz UTM Manager’ımız ile merkezi olarak birden fazla uygulamayı denetleyebilirsiniz