Yenibosna Zafer Mah. Çalışlar Sok. Demirkardeşler İş Merkezi İstanbul / Türkiye
(0212) 503 18 18
(0212) 503 18 15

SharePoint Security

1

Kullanımı Kolay Merkezi Konsol

2Sophos for Microsoft SharePoint kritik iş verilerinizi kötü niyetli yazılımlardan korur. Fakat aynı zamanda hassas bilgilerinizin dağıtımını kontrol etmenizi ve sunucularınızın güvenliğinin görünürlüğünü sağlar. Sophos for Microsoft SharePoint ile modern tehdit korumasını, kişiselleştirilebilir içerik kontrolünü ve önsezili web tabanlı konsolu birleştirdik. Bu özellikler tek bir sunucuyu ya da uzatılmış SharePoint altyapısını güvenlik altına alabilirsiniz..

Modern Tehdit Koruması

3Sophos for Microsoft SharePoint’i ödül kazanmış bitiş noktası ürünlerimizde aynı koruma ile temellendirdik. Emsalsiz olan Behavioral Genotype (Davranışsal Genetik Özellik) teknolojimiz kötü niyetli dosyaların genel davranışlarını tanıma yoluyla daha önceden görülmemiş kötü niyetli yazılımları tespit eder.

Live Protection SophosLabs’e gerçek zamanlı bağlantı gerçekleştirir. Bu da bize bulut bilişimde bulunan şüpheli dosyaları toplama, ilişkilendirme ve değerlendirmemize imkân sağlar.

Esnek İçerik Kontrolü

4Belirli hassas verilerinizin SharePoint sitelerinde yayınlanmaması gerekmektedir. Bu yüzden Sophos for Microsoft SharePoint size kullanıcılarınızın gönderimlerini kısıtlayabildiğiniz içerik kontrolü sunar. Bu kontroller dosya tipi, yazı ve hatta düzenli ifadeleri dahi içerebildiğinden size tüm güvenlik ilkelerinizle eşleşebilecek esneklik sağlamaktadır.

İhlal gerçekleştiğinde kullanıcıları uyarmaya yönelik ayarlanabileceği gibi, bir takım dosyaların gönderilmesi ya da özel bir metin ile yeniden yazılmasını engelleyecek şekilde düzenlenebilir. Gerçek dosya tipi teknolojisi herhangi bir dosyanın uzantısının değiştirilmesi durumunda dahi kurallarınızın etrafından dolanamayacağını taahhüt eder.

Önsezili Web Tabanlı Konsol

5Önsezili web tabanlı konsolumuz size SharePoint güvenlik ortamının görünürlüğünü sağlar. Yeni kural ve ilkeleri tüm kurumunuzda kolayca uygulamanızı sağlar.

İçerik ilkelerinizi ihlal eden dosya veya öğeler için izin verme, silme ya da temizleme işlemlerini karantina bölümüne bakarak yapabilirsiniz.

Zengin, kişiselleştirilebilir raporlar tehdit faaliyetlerini, içerik filtreleme performansını ve karantina durumunu kolayca kavramanızı sağlar.

Ücretsiz Deneme

Nasıl Çalışır?