Yenibosna Zafer Mah. Çalışlar Sok. Demirkardeşler İş Merkezi İstanbul / Türkiye
(0212) 503 18 18
(0212) 503 18 15

Network Storage Antivirus

1

Hafif yapılı, Çok Yönlü ve Etkili

2Sophos for Network Storage ile kurumunuzda kötü niyetli yazılımların yayılmasını engelleyin. Hafif yapılı tarayıcı EMC, NetApp ve Oracle/Sun’ı da içeren bir geniş yelpazedeki depolama sistemlerini sorunsuzca entegre ederken en son tehditlere karşı korur. Yük dengelemesi, yük üstlenme ve kümeleme yetileri kullanıcılarınıza yüksek kullanılırlık ve yüksek verimlilik sağlarken, en iyi kullanım tecrübesi ve en iyi güvenlik sunar.

Gerçek Zamanlı Koruma

3Kötü niyetli yazılımları ağınızda daha facia yaratmadan tespit edip engelleyin. Erişim esnası tarayıcısı sisteme yok denecek kadar bir yük getirirken bilinen kötü amaçlı yazılımlara ve sıfır-günü tehditlerine karşı koruma sağlayarak büyük bir özellik sağlamaktadır. Çok katmanlı koruma emsalsiz Behavioral Genotype (Davranışsal Genetik Özellik) teknolojimiz ve Live Protection bulut depolamada bulunan verilerde uygulama öncesi emülasyon ile imzaları aşarak gerçek zamanlı bakış sağlar.

Geniş Platform Desteği

4ICAP standardı ile uyumumuz, EMC’nin Celerra Anti Virus Agent’ı (CAVA), NetApp’ın 7-Mode ve C-mode taramasına verdiğimiz destek ile var olan sisteminiz ile sorunsuz bir entegrasyon sağlar.

 

Etkin Ölçekleme

5Çok tarama sunucuları, yük dengeleme ya da yük devretme yetisi sağlayarak performans ve güvenilirliği arttırın. Eğer NetAPP’ın Data ONTAP uygulamasını kullanıyorsanız azami verimlilik için çoktan çoğa kümelendirme yapabilirsiniz..

Ücretsiz Deneme

Nasıl Çalışır?