Yenibosna Zafer Mah. Çalışlar Sok. Demirkardeşler İş Merkezi İstanbul / Türkiye
(0212) 503 18 18
(0212) 503 18 15

EMC

1EMC Corporation işletmelerin ve hizmet sağlayıcıların faaliyetlerini dönüştürmelerine ve BT’yi bir hizmet olarak sunmalarına yardımcı olan dünyanın lider teknoloji şirketlerinden biridir. Bu dönüşümün temelinde bulut bilişim yer alır. Yenilikçi ürün ve hizmetler aracılığıyla EMC, bulut bilişime geçiş yolculuğunu hızlandırır; BT departmanlarının en önemli varlıkları olan verilerini daha atik, güvenilir ve maliyet-etkin şekilde depolamaları, yönetmeleri, korumaları ve analiz etmelerine yardımcı olur.

VSPEX/VNX EMC Veri Depolama Çözümleri

Emc VNX depolama ailesi; Sanal ortamlar için optimize edilmiş, etkin ve basitleştirilmiş yüksek performanslı unified bir veri depolama ünitesidir. VNX serisi ile performans, koruma, uygunluk ve yönetim kolaylığında daha ileri seviyede başarı sağlanabilir. VNX serileri file and block data servislerini tek bir platformda yüksek performans sağlar. Merkezi yönetim yazılımı ile yönetimi basitleştirir ve data etkinliği hizmetleri ile kapasite gereksinimlerini % 50 azaltır.

• Microsoft SQL ve Oracle’da %300 daha hızlı
• Çok çekirdekli işlemci teknolojisi ile yüksek performans
• Datawarehouse ortamlarını %300 daha hızlı çalıştırma

VNX2 Unisphere Yönetim Arayüzü
VNX2 veri yönetimi ve veri servisleri kullanımı
VNX2 lokal veri koruma yöntemleri
VMware VSI entegrasyon noktaları
VNX Monitoring and Reporting ile Detaylı Performans/Kapasite Raporlaması
VNX Storage Analytics ile VMware ortamlarında detaylı analiz ve raporlama
FASTCache ve FAST VP (Tiering) Konfigürasyonu ve Analizi
VNX Monitoring and Reporting ile Detaylı Performans/Kapasite Raporlaması
VNX Storage Analytics ile VMware ortamlarında detaylı analiz ve raporlama

DPAD EMC Veri Koruma ve Arşivleme Çözümleri

Emc veri koruma ve arşivleri çözümleri ile farklı verileri farklı sürelerde saklama olanağı sunar. Bir çok arşivleme yazılımlarıyla hızlı ve kolay entegrasyon olanağı sağlar. Replikasyon tarafında çözüm sunabildiği için felaket kurtarma projelerinde ihtiyac duyulmaktadır.

RecoverPoint Local (CDP) Replikasyon, VNX5200 üzerinde (vRPA ile)
RecoverPoint Remote (CRR) Replikasyon, iki VNX5200 arasında (vRPA ile)
RecoverPoint For VM ile sanal sunucu bazında operasyonel felaket kurtarma
RecoverPoint ve VMware SRM entegrasyonu ile felaket kurtarma otomasyonu
DataDomain yönetim ve kullanımı
DataDomain ile Avamar, Networker, Veeam, Symantec Entegrasyonları

ASD Veri Depolama Yazılımları

Veri yönetim yazılımları ile EMC planlanmayan, öngörülmeyen veri büyümeleri, her bir altyapı bileşeninin, fiziksel ve sanal katmanların adacık halinde yönetimi sonucu karmaşık yapıların oluşması sorunlarına karşılık çözümler sunar. Yönetimi otomize etmek, genişleyebilir bir yapı oluşturmak, tüm altyapıyı tek noktadan görebilmesi sayesinde veri depolama çözümlerinde kolaylıklar sağlar.

ViPR SRM kurulumu, kullanımı ve yetenekleri
AppSync ile SQL ve Exchange üzerinde veri koruma
RecoverPoint ile AppSync kullanımı ve entegrasyonu

Flash Yüksek Performaslı Veri Depolama Cihazları

Flash sistemler düşük kapasitede yüksek performans verebilmeli, tekilleştirilebilir olmalı, kapasite ve performans lineer ölçeklenebilir olmalı. EMC flash ailesi ile, içerik tabanlı veri yerleştirme sistemi hep dengede tutuyor. Flash diskler, kontrol birimleri, hep aynı seviyededir. İki aşamalı meta veri motoru flash karakterine uygun olarak devamlı rasgele dağınık veri yerleşimi sağlıyor, böylece geri dönük temizliğe gerek kalmıyor. XtremIO Veri Koruma (XDP) flash için özel tasarlanmış RAID ile sadece %8 veri alanı kaybı ve 1.22x okuma yazma kaybı ile eşsiz bir veri güvenliği ve flash ömrü sağlıyor. Paylaşımlı meta veri blleği sistemin en kapsamlı performansı sunmasını sağlıyor.

XtremCache ile performans artış senaryoları