Yenibosna Zafer Mah. Çalışlar Sok. Demirkardeşler İş Merkezi İstanbul / Türkiye
(0212) 503 18 18
(0212) 503 18 15

Cisco

Cisco internet ağ çözümleri konusunda dünya lideridir. Bugün iletişim ağları iş dünyası, eğitim, hükümet ve ev iletişiminin vazgeçilmez bir parçasıdır, ve Cisco’nun Internet Protokolü (IP) bazlı ağ çözümleri bu ağların temelini oluşturur. Cisco donanım, yazılım ve servis çözümleri bireyler ve şirketlerin üretkenliği artırmaları, müşteri memnuniyetini geliştirmeleri ve rekabet avantajını güçlendirmelerini sağlayan İnternet çözümleri yaratmak için kullanılmaktadır. İnternet ve aynı zamanda İnternet-temelli iş çözümlerinin sağladığı üretkenlik artışları ile Cisco ismi eş anlamlı hale gelmiştir. Cisco’da bizim vizyonumuz insanların çalışma, yaşama, eğlenme ve öğrenme yöntemlerini değiştirmektir.

Cisco Enterprise Network

Cisco Enterprise Network Çözümleri, IT dünyasının ihtiyaçlarına yönelik ve kurumsal büyümeye odaklı “Tek Politika, Tek Yönetim, Tek Ağ” yaklaşımımızı temel alan bir akıllı ağ platformudur. Bu çözümler, BYOD , mobilite, uçtan-uca güvenlik ve Her Şeyin İnterneti’ni (IoE) destekler. Cisco Tümleşik Erişim, insanların kendilerine özgü biçimde çalışmalarını destekler.

Kablolu, Kablosuz ve Güvenlik ürünleri ile tasarım, kurulum ve entegrasyon demoları

Cisco Catalyst 2k, 3k, 4k ürünler ile L2 ve L3 switching senaryo ve uygulamaları

Cisco 800, 1900 ve 2900 router ile WAN senaryoları

ASA5585x ve Cisco 2900 router ile SSL, AnyConnect, P-to-P VPN uygulamaları

Cisco Ironport Email, Web ve Management kurulum ve entegrasyon demoları

Cisco Aironet vWLC ve 2504 Wireless Controller ile kablosuz ağ kurulum ve entegrasyon demoları

Cisco Aironet 1702, 2702, 3702 ve 1500 serisi AP ler ile indoor ve outdoor uygulamaları

Cisco Prime Infrastructure ile Kablolu, kablosuz ve WAN cihazları yönetim, monitorleme ve entegrasyonu

 

 

11BT ile İlgili ve Kurumsal Zorlukları Aşın

Müşterileriniz daha fazlasını bekliyor. Bir adım önde olun. Sağladığımız BT altyapısıyla yeni kurumsal uygulamaları ve çözümleri minimum etkiye neden olacak şekilde çok daha hızlı kurabilirsiniz. Veri merkeziniz stratejik bir kaynağa dönüşebilir. Operasyonlarınızda verimlilik kazanabilir, işgücü verimliliğini arttırabilir ve riskleri azaltabilirsiniz.

22İş Ortakları

İş ortaklarımız tarafından sunulan orta ölçekli işletme çözümleri, işletmenizin çevikliğini korumak için gerek duyduğunuz rekabet avantajını sağlar. İşletme içi sistemlerin, bulutun veya yönetilen servislerin avantajlarından yararlanın. Kullanıcı taleplerini karşılamanızı ve işletmenizi büyütmenizi sağlayan daha fazla seçenekten faydalanın. Her zaman, her yerde mobiliteyi ve kendi cihazını getir (BYOD) teknolojisini basitleştirin. BT güvenliğine, esnekliğe ve güvende olduğunu bilmenin rahatlığına kavuşun.