Yenibosna Zafer Mah. Çalışlar Sok. Demirkardeşler İş Merkezi İstanbul / Türkiye
(0212) 503 18 18
(0212) 503 18 15

Veeam Backup & Replication

Kesintisiz Çalışan Modern Veri Merkezi

Veeam ile Sanal ortamlarını yedekleyen ve yöneten kurumsal finansman bankalarıKuruluşlar, BT hizmetlerini daha hızlı bir şekilde alabilmek, güvenlik ile kontrolü güçlendirmek ve faaliyet masraflarını düşürmek için veri merkezlerini modernleştiriyor. Kuruluşlar modern veri merkezlerini oluştururken, sunucu sanallaştırma, modern depolama uygulamaları ve bulut tabanlı hizmetlere yatırım yapıyor. Ancak işletmeler, son kullanıcılardan gelen yeni taleplerle karşı karşıya; veri ve uygulamalara 7/24 erişim, kesinti sürelerine veya veri kayıplarına gösterilen tahammülsüzlük ve yılda %30-50 kat veri büyümesi.

Bu, Kesintisiz Çalışan İş Yerinin™ gereklilikleri ve BT’nin sürekli çalışırlığı etkin bir şekilde sunma yeteneği arasında bir boşluk – sürekli çalışırlık açığı- oluşturuyor. Veeam, müşterilerine yeni tip bir çözüm sunarak sürekli çalışırlık açığını kapatıyor—Kesintisiz Çalışan Modern Veri Merkezi™, TÜM uygulamalar ve veriler için 15 dakikanın altında kurtarma süresi ve kurtarma noktası hedefleri (RTPO’lar) sunuyor.

Veeam’ın ödüllü teknolojisi aşağıdakileri sunuyor:

  • Arızalı bir sanal makineyi 2 dakika gibi kısa bir sürede kurtarma
  • Yerleşik replikasyon ile neredeyse sürekli veri koruma.
  • Microsoft Exchange (GELİŞTİRİLMİŞ!), SharePoint ve Active Directory için hızlı, ajansız öğe kurtarma ve e-algılama ile SQL veritabanlarının işlem düzeyinde kurtarılması
  • HP ile NetApp depolama anlık görüntüleri yedekleri sayesinde daha düşük RPO’lar ve 20 kat daha hızlı yedekleme
  • Tüm yedek ve replikaların her seferinde otomatik olarak kurtarılabilirlik testinden geçirilmesi
  • Yerleşik WAN Hızlandırma ile standart dosya kopyalamaya göre iş yeri dışına 50 kata kadar daha hızlı yedekleme
  • Veeam Cloud Connect ile hızlı ve güvenli bulut yedekleri
  • Depolama tüketimini en aza indirmek için veri tekilleştirme ve sıkıştırma
  • Tek tıkla site failover’ıyla iş yeri dışına kurtarma ve sıfır veri kaybıyla kolaylaştırılmış veri merkezi geçişleri
Upgrade to Veeam Availability Suite

Veeam Availability Suite’e yükseltme yapın

Veeam Availability Suite™, Veeam Backup & Replication™’ın sektörün önde gelen yedekleme, geri yükleme ve replikasyon yeteneklerini, Veeam ONE™ gelişmiş izleme, raporlama ve kapasite planlama işlevleriyle birleştiriyor. Veeam Availability Suite,Kesintisiz Çalışan Modern Veri Merkezini elde etmek ve VMware vSphere ile Microsoft Hyper-V ortamlarınızı yönetmek için ihtiyaç duyduğunuz her şeyi sunuyor.