Yenibosna Zafer Mah. Çalışlar Sok. Demirkardeşler İş Merkezi İstanbul / Türkiye
(0212) 503 18 18
(0212) 503 18 15

Veeam Backup Essentials v8

1

Küçük işletmeler için bir numaralı Sanal Makine Yedekleme%60 veya daha fazla tasarruf edin!

Küçük işletmeler neden Veeam®’a güveniyor? Veeam, Veeam Backup Essentials™ ile küçük işletmeler için en güvenilir, zahmetsiz ve hesaplı modern veri korumasını sağlıyor. Eksiksiz ve kullanımı kolay kurumsal seviye yedekleme çözümümüzü, en küçük işletme ve bütçelere bile uygun olacak şekilde tasarlanmış bir yedekleme çözümü olarak paketledik.

Backup Essentials, hem VMware veya Hyper-V ortamınız için ihtiyaç duyduğunuz TÜM yedekleme ve kurtarma seçeneklerini sunmak hem de zaman ve paradan tasarruf etmeniz için tasarlanmıştır. %60 veya daha fazla tasarruf sağlar!

Gerçekten çalışır! VMware ve Hyper-V yedekleme için ödüllü çözüm

Yoğun çalışıyorsunuz ve kendi BT’nizi yönetmek kolay bir iş değildir. Sanallaştırma, modern depolama ve bulutun da aralarında bulunduğu ve size zaman kazandırarak işletmenizi büyütmenize yoğunlaşmanıza yardımcı olacak modern veri merkezi teknolojilerinden faydalanabilmeniz için yeni bir çözüme ihtiyacınız var. Veeam Backup Essentials, sizi yedekleme, replikasyon, birden fazla kurtarma seçeneği ve daha pek çok özellik ile donatarak modern veri koruma konusundaki endişelerinizi yok ediyor. Veeam, sanal altyapınızı korumak için ihtiyaç duyduğunuz güvenilirliği sunmak üzere tasarlanmış bir kullanılabilirlik çözümü öneriyor. Geleneksel yedekleme çözümlerini yöneterek değerli zamanınızı boşa harcamayı bırakın. Şimdi Veeam’a geçin!

2013’te yapılan Veeam müşteri anketi, zahmetsiz bir yükleme ve kurulum sürecinin Veeam için standart olduğunu tespit etti. Veeam kullanıcılarının %92‘si Veeam yazılımlarını şirket dışı danışmanların yardımı olmadan yükseltiyor ve %60‘ı bu görevi bir saatten az bir sürede yapıyor!

Tek kişilik bir destek ekibi olarak kullanımı kolay bir yedekleme sistemine ihtiyacım var. Veeam ile sadece sistemi kuruyorum ve arkama yaslanıyorum; neredeyse kendi kendine çalışıyor. Artık güvenilir yedekler konusunda kaygılanmama gerek yok.

Jason Knight
BT Yöneticisi
L&L Energy, Inc.

SÜREKLİ ÇALIŞIRLIK için temel bileşenler

Veeam Backup Essentials™, Veeam Availability Suite™ ile tam olarak aynı işlevselliği sunar ve ortamlarında 2,4 veya 6 soket bulunan küçük işletmeler tarafından kullanılabilir. Veeam Backup & Replication™ ve Veeam ONE™’dan yapılandırılan Veeam Backup Essentials™, aşağıdakiler de dahil olmak üzere sanal veri merkezinizi modernleştirmek için ihtiyaç duyduğunuz HER ŞEYİ sunar:

Veeam Backup & Replication v8:

  • İkisi bir arada: yedekleme ve replikasyon™: WAN hızlandırılmış replikasyon, yedekten replikasyon ve planlı failover desteğiyle tek tıklatmayla site failover’ı ile şirket dışında yedekleme ve kurtarma performansını geliştirin.
  • Anında Sanal Makine Kurtarma: Arızalanan bir sanal makineyi iki dakikadan daha kısa bir sürede kurtarın
  • GELİŞTİRİLMİŞ! Microsoft Exchange için Veeam Explorer™: Tamamen kaybettiğinizi sandığınız kalıcı olarak silinmiş öğeler de dahil farklı Exchange öğeleri için anında görünürlük ve granüler kurtarma elde edin.
  • Microsoft SharePoint için Veeam Explorer: SharePoint’e anında görünürlük kazandırın ve belirli öğeleri kolayca bulup e-postaya veya doğrudan SharePoint sunucusuna kurtarın.
  • Microsoft SQL için Veeam Explorer: SQL veritabanlarını hızla işlem düzeyinde kurtarın; SQL veritabanlarını tam olarak istenilen bir ana geri yükleyin.
  • Microsoft Active Directory için Veeam Explorer: Hem farklı Active Directory nesnelerini ve tüm içerik taşıyıcılarını hem de kullanıcı hesapları/şifrelerini anında ve kolayca kurtarın.
  • SureBackup®: Kurtarmanın eksiksiz olmasını sağlamak için tüm yedekleri başlamadan önce her seferinde test edin
  • Veeam Cloud Connect: Bir hizmet sağlayıcısı tarafından barındırılan yedek havuzlarına bağlanarak hem tasarruf edin hem de yıkıcı veri kaybına karşı korunun.