Yenibosna Zafer Mah. Çalışlar Sok. Demirkardeşler İş Merkezi İstanbul / Türkiye
(0212) 503 18 18
(0212) 503 18 15

Veeam Availability Suite

Tüm Uygulamalar için sürekli çalışırlık

Veeam Availability Suite™, Veeam Backup & Replication™’ın sektörün önde gelen yedekleme, geri yükleme ve replikasyon yeteneklerini, Veeam ONE™’ın gelişmiş izleme, raporlama ve kapasite planlama işlevleriyle birleştiriyor. Veeam Availability Suite, VMware vSphere ile Microsoft Hyper-V ortamlarınızı güvenli bir şekilde korumak ve yönetmek için ihtiyaç duyduğunuz her şeyi aşağıdaki özelliklerle sunuyor:

Yüksek Hızlı Kurtarma
İstediğinizi, istediğiniz şekilde yüksek hızda kurtarma

Veri Kaybı Önleme
Neredeyse sürekli veri koruma ve otomatikleştirilmiş felaket kurtarma

Doğrulanmış Koruma
Tüm dosya, uygulama veya sanal sunucuların her seferinde garantili kurtarılması

Verilerden Faydalanma
Üretim benzeri test ortamı ile kullanıma almada düşük risk

Tam Görünürlük
Sorunlar çalışma ortamına etki etmeden önce proaktif izleme ve uyarma

Tüm özelliklere göz atın

Sürekli çalışırlık açığını kapatma

Sürekli çalışırlık açığını kapatmaSürekli çalışırlık açığını kapatma

Kuruluşlar, BT hizmetlerini daha hızlı bir şekilde alabilmek, güvenlik ile kontrolü güçlendirmek ve faaliyet masraflarını düşürmek için veri merkezlerini modernleştiriyor. Kuruluşlar modern veri merkezlerini oluştururken, sunucu sanallaştırma, modern depolama uygulamaları ve bulut tabanlı hizmetlere yatırım yapıyor. Ancak işletmeler, son kullanıcılardan gelen yeni taleplerle karşı karşıya; veri ve uygulamalara 7/24 erişim, kesinti sürelerine veya veri kayıplarına gösterilen tahammülsüzlük ve yılda %30-50 kat veri büyümesi.

Bu, Kesintisiz Çalışan İş Yeri™’nin gereklilikleri ve BT’nin sürekli çalışırlığı etkin bir şekilde sunma yeteneği arasında bir boşluk – sürekli çalışırlık açığı- oluşturuyor. Gerçek şu ki, CIO’ların %82’si sağladıkları sürekli çalışırlık ile son kullanıcıların talepleri arasında bir açık olduğunu söylüyor.

Veeam®, müşterilerine yeni tip bir çözüm sunarak sürekli çalışırlık açığını kapatıyor—Kesintisiz Çalışan Modern Veri Merkezi, TÜM uygulamalar ve veriler için 15 dakikanın altında RTPO’lar sunuyor.

Kurumlar artık modern veri merkezine yaptıkları yatırımlardan faydalanarak kesintisiz çalışan iş yerinin yeni taleplerini karşılayabilir.

Veeam, geleneksel yedeklemenin hakkından geliyor

ESG Bilgi Görseli: Her Modern Veri Merkezi için Beş SoruSonuçlar ortada – yakın zamanda yapılan bir ESG anketi, Veaam’a geçenlerin sürekli çalışırlıklarını geliştirdiğini ve emin olabilecekleri güvenilir bir çözüm bulduklarını ortaya koydu.

  • Veeam kurtarmalarının %96’sı RTO SLA’ları dahilindedir; diğer çözümlerde bu oran %78’dir
  • Veeam müşterilerinin %83’ü şu anki yedeklerine, daha önce sahip oldukları çözümlere göre daha fazla güveniyor.
  • Veeam müşterilerinin %71’i daha önce sahip oldukları çözümlere kıyasla yedekleme güvenilirliğinin arttığını söylüyor.
  • Veeam Virtual Lab kullanıcılarının %84’ü kullanıma alma sorunlarından kaçınarak zaman kazanıyor
  • Müşterilerin %71’i, Veeam izleme ve raporlama araçları kullanımının diğer çözümlere göre risk farkındalıklarını geliştirdiğini söylüyor.