Yenibosna Zafer Mah. Çalışlar Sok. Demirkardeşler İş Merkezi İstanbul / Türkiye
(0212) 503 18 18
(0212) 503 18 15

ShadowProtect IT Edition

7

Windows Sunucular, Masaüstü ve Dizüstü Bilgisayarlar için Sınırsız Olağanüstü Durum Kurtarma,
Veri Koruma ve Sistem Geçişi

8

StorageCraft ShadowProtect IT Edition nedir ve kimler kullanmalıdır?

StorageCraft® ShadowProtect® IT Edition, kullanıcıların Windows Server 2012 ve Windows 8 makineleri de dahil olmak üzere, herhangi bir Windows sunucu, masaüstü veya dizüstü bilgisayarı yedeklemesine ve kurtarmasına olanak sağlayan, BT uzmanları için bağımsız bir araçtır.

StorageCraft Recover-Ability solution logo

ShadowProtect IT Edition, her zaman, her yerde kurtarma için ihtiyaç duyduğunuz tüm ürün ve hizmetleri size sağlayan, StorageCraft Recover-Ability™ çözümünün bir parçasıdır. Bu çözüm ile verileri, uygulamaları ve sistemleri olağanüstü duruma karşı koruyabilirsiniz.

Her BT uzmanının bildiği gibi, sürekli değişen iş sistemlerinin yönetimi ve bakımı zorlu olabilir. Bilgi işlem ortamınıza yeni yazılımın sunulması bile riskli olabilir. ShadowProtect IT Edition, tam anlamıyla güvenilir bir yedekleme güvencesi sağlar.

ShadowProtect IT Edition, StorageCraft ShadowProtect yazılımının temel işlevselliği olan sistemleri, uygulamaları, hizmetleri ve verileri yedekleme ve kurtarma yeteneğinin yanı sıra otomatik onarım ve tanılama gibi başka yardımcı programlar da sunar.

Yazılım yüklemeden sistemleri yedekleme

Ancak bunu kullanmak için herhangi bir yazılım yüklemeniz gerekmez. ShadowProtect IT Edition taşınabilir niteliktedir. Her makineyi yedeklemeniz veya geri yüklemeniz gerektiğinde kolayca yanınızda taşıyabilmeniz için yazılımı bir USB anahtarına önceden yüklenmiş şekilde alırsınız.

Benzersiz aboneliğe dayalı modeli nedeniyle ShadowProtect IT Edition, aboneliğiniz süresince sınırsız sayıda sunucu, masaüstü ve dizüstü bilgisayarı yedeklemenize ve kurtarmanıza olanak sağlar. İster iki haftalık, ister bir aylık, isterse üç aylık veya bir yıllık abone olun; tercih sizin.
(Lütfen her bir aboneliğin yalnızca bir teknisyenin aynı anda bir makineye hizmet sunmak için kullanması amacıyla sağlandığını unutmayın.)

BT araç kutunuz için gerekli olan bir eklenti

Yöneticilerin, teknisyenlerin ve diğer BT uzmanlarının yaygın ShadowProtect IT Edition kullanma senaryoları:

  • Yeni bir proje veya sistem değişikliği başlatmadan önce hızlı bir yedekleme yapma
  • Sistemin orijinal fabrika ayarlarının yedek imajını oluşturma
  • Yeni donanıma veya sanal ortama geçiş
  • Elektronik bulma (e-bulma) çalışmalarını ve adli bilişim incelemelerini destekleme
  • Tam kurtarma gerçekleştirme

ShadowProtect IT Edition’ın ne zaman kullanılacağına ilişkin ayrıntılı ve kanıtlanmış örnekler için ShadowProtect IT Edition Senaryo Kılavuzu‘nu okuyun.