Yenibosna Zafer Mah. Çalışlar Sok. Demirkardeşler İş Merkezi İstanbul / Türkiye
(0212) 503 18 18
(0212) 503 18 15

Double-Take MOVE

css

Herhangi bir fiziksel, sanal veya bulut sunucuyu herhangi bir yere taşıyın.
Üstelik neredeyse sıfır zaman kaybı ile!

Double-Take Move sayesinde fiziksel, sanal veya bulut Windows sunucu iş yükünüzü basit bir konsol yardımı ile gerçek zamanlı olarak taşıyabilirsiniz. İş yükünüzü taşıyan teknolojinizi mümkün olan en az zaman kaybı ile koruyun.

Double-Take Move Windows sunucuların sistem durumu, uygulamaları, izin ve nitelikleri ile beraber tamamını kullanıcıları etkilemeden taşır. Uygulama ve veri tabanları dâhil taşınan tüm verinin bütünlüğünü sağlar.

Özellikler

Herşeyden-Herşeye, Heryerden-Heryere Taşıma

  • Tüm fiziksel, sanal ve bulut platformları donanım fark etmeksizin taşıyın.

Tam İş Yükü Taşınabilirliği

  • Hazır olduğunuzda otomatik transfer.
  • Çalışan kullanıcılar taşıma işlerinden etkilenmez.

Sıfıra Yakın Kesinti ile Taşıyın

  • Taşıma sırasında kullanıcıların gerçekleştirdiği tüm değişiklikleri yakalar ve yeni sunucuya gerçek zamanlı olarak aktarır.
  • Windows sunucunun tamamını taşır

Etkili Konsolidasyon

  • WAN’a özel sıkıştırma ve şifreleme.
  • Ayarlanabilir bant genişliği.

Sağlam Taşıma

Kullanıcıları etkilemeden, sizin için en uygun zamanda taşının. Double-TakeMovesunucu işletim sistemi tarafından yapılan değişikliklerin tamamını bayt seviyesinde yakalar ve yeni sunucuya gerçek zamanlı olarak taşır ve geçiş zamanı gelene dek tüm yeni veriyi transfer etmeye devam eder.

Kolay Kullanım

Double-Take Move değişiklikleri istediğiniz lokasyondaki yeni fiziksel veya sanal sunucuya replike eder.Esnek bant genişliği limiti ve akıllı sıkıştırma özelliği sayesinde transferi kontrol altında tutabilirsiniz. Double-Take Move yeni sanal makineleri Hyper-V veya vSphere üzerinde sizin için oluşturur.

Her şeyden, Her şeye Taşıma

Artık, fiziksel, sanal veya bulut birleşimlerinde veya farklı hipervizörler, sunucular ve depolama üniteleri arasında kolayca taşınabilirsiniz. Double-Take Move aynı zamanda orijinal sunucularınızı farklı donanımlardaki fiziksel veya sanal sunuculara da taşıyabilmenizi sağlar.

Fiziksel, Sanal ve Bulut Ortamlarınız için Double-Take Move Hakkında Daha Fazla Bilgi Edinin: